Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym ? - prokuratura prowadzi czynności

Do redakcji portalu ox.pl dotarły informacje o pobiciu, jakie miało miejsce w Górkach Wielkich. Miało dojść tam do pobicia rzekomo ze skutkiem śmiertelnym. Słowo rzekomo, w tym wypadku pasuje najlepiej, gdyż prokuratura w dalszym ciągu bada okoliczności zdarzenia – więcej informacji ma pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Informacje, jakie do nas dotarły, dotyczą pobicia ze skutkiem śmiertelnym, do którego miało dojść w piątek (08.03.2019) w Górkach Wielkich pomiędzy godziną 8 a 9 rano. Ze względu na wciąż trwające czynności oraz badanie okoliczności zdarzenia, Prokuratura Rejonowa w Cieszynie udostępniła tylko podstawowe informacje. - Dziś około godziny 9 rano doszło do pobicia. Aktualnie badany jest związek pomiędzy pobiciem a śmiercią. Prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyny zgonu tej osoby – poinformowali przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-14 09:09:28
color79: "Miało dojść tam do pobicia rzekomo ze skutkiem śmiertelnym" idealny tytuł dla rodziny sprawcy, gdzie tu jest problem? facet pobil i osoba zmarła, gdyby nie pobił dalej by zył! najgorsze w tym wszytskim ze wszedzie sie słyszy ze za taki czyn sprawca jest zatrzymywany do wyjasnienia sprawy a tutaj osoba ta dalej pracuje i jezdzi dumna swojego wyczynu po górkach..brawo dla policji!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: