Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Plaża Open w Cieszynie!

Organizatorzy projektu Plaża Open po ubiegłorocznym sukcesie turnieju w Cieszynie z wielką chęcią w 2012 roku powrócą do tego miasta po kolejną porcję doskonałej zabawy.

Po ubiegłorocznym sukcesie turnieju w Cieszynie, który rozpoczynał cykl turniejów pod wspólnym tytułem „Plaża Siatkówka Plażowa” wiele osób było przekonanych, że siatkarze plażowi z regionu powrócą raz jeszcze do Cieszyna. Organizatorzy Plaża Open oraz Władze Miasta Cieszyna (tak w tym roku nazywać się będzie  cykl 6 turniejów w Pszczynie, Cieszynie, Bielsku Białej, Kędzierzynie Koźlu, Jaworze oraz Pile – przyp. Red.) nie zawiedli nadziei spragnionych siatkówki plażowej kibiców i po raz kolejny postanowili podjąć współpracę z Miastem Cieszyn oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w celu wspólnej organizacji turnieju w 2012 roku.

W zeszłym roku oprócz zmagań siatkarzy oraz siatkarek plażowych, na zgromadzonych gości czekało wiele niezwykłych atrakcji. Najmłodsi mogli w strefie animacji grać w mini siatkówkę, pomalować twarz, czy grać w różnego rodzaju gry z naszymi dzielnymi współpracownikami właśnie ze strefy animacji. W tym roku oczywiście nie zabraknie podobnego typu atrakcji, organizatorzy przygotują także warsztaty robiącej w naszym kraju ostatnio niesamowitą karierę Zumby, Nie zabraknie gier, zabaw terenowych, w których wziąć udział mogą całe rodziny, organizatorzy Plaża Open postanowili po zeszłorocznym sukcesie Vyllej Balon, jeszcze raz wdrożyć ten punkt do programu Plaża Open w Cieszynie. Cała zabawa polega na tym, że gra się balonem napełnionym wodą w zespołach trzyosobowych, a przegrywa ten nad kim wspomniany balon „wybuchnie”. Ważna jest dobra zabawa i nazwa własna zespołu, pomysłodwacy  liczą na inwencję twórczą uczestników!

Wszystkie informacje nt. turnieju znadują się na stronie internetowej www.plazaopen.pl Plaża Open ma rownież oficjalny profil  na facebooku- http://www.facebook.com/PlazaOpen

Cieszyn jest miastem dla organizatorów szczególnym, ponieważ to właśnie tutaj kilka lat temu zrodził się pomysł zorganizowania wielkiego turnieju, rozgrywanego w kilku miastach w całym kraju. Wtedy osoby odpowiedzialne za ten projekt nie sądziły, że sprawa posunie się tak daleko, że Plaża Open stanie się ogólnopolskim wydarzeniem, na które przyjadą media z całej Polski, najlepsi zawodnicy z całego kraju a także wiele znakomitych osobistości związanych z Polską Siatkówką.

Do Zobaczenia na Rynku w Cieszynie od 22 do 24 czerwca  !

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: