Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa Bielsko - Biała oraz A-Klasa (podokręg Skoczów).

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2012/2013
Kolejka: VII - 15-16.09.2012
 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Nadwiślan Góra 7 18 18:5 3-0-1 (7:4) 3-0-0 (11:1)
2 KS GKS 1962 Jastrzębie 6 16 22:3 2-0-0 (11:1) 3-1-0 (11:2)
3 KS Wisła Ustronianka 7 13 14:9 3-1-1 (11:5) 1-0-1 (3:4)
4 BTS Rekord Bielsko-Biała 7 13 16:12 2-0-2 (6:7) 2-1-0 (10:5)
5 LKS Jedność 32 Przyszowice 7 11 21:17 1-1-1 (13:10) 2-1-1 (8:7)
6 MKS Iskra Pszczyna 7 11 14:11 1-2-0 (7:5) 2-0-2 (7:6)
7 LKS Forteca Świerklany 7 10 9:7 1-2-0 (3:2) 1-1-1 (6:5)
8 TS Czarni-Góral Żywiec 6 10 10:8 2-1-1 (8:6) 1-0-1 (2:2)
9 KS Polonia Marklowice 7 10 8:8 2-0-1 (7:5) 1-1-2 (1:3)
10 KP Unia Racibórz 7 9 8:14 2-0-1 (4:2) 1-0-3 (4:12)
11 GKS Gieksa II Katowice 7 8 11:13 1-1-1 (3:3) 1-1-2 (8:10)
12 GTS Bojszowy 7 7 14:15 2-0-2 (11:9) 0-1-2 (3:6)
13 GKS Gwarek Ornontowice 7 7 13:17 1-1-1 (6:7) 0-3-1 (7:10)
14 AKS Mikołów 7 5 7:14 1-1-1 (4:7) 0-1-3 (3:7)
15 LKS Drzewiarz Jasienica 7 4 7:15 1-0-2 (2:4) 0-1-3 (5:11)
16 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 1 2:26 0-1-3 (1:13) 0-0-3 (1:13)



Ostatnia kolejka (VII) - 15-16.09.2012
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Nadwiślan Góra - 1:2
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS GKS 1962 Jastrzębie - 1:4
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Wisła Ustronianka - 2:0
GKS Gieksa II Katowice - LKS Forteca Świerklany - 2:1
GTS Bojszowy - KP Unia Racibórz - 1:3
MKS Iskra Pszczyna - LKS Jedność 32 Przyszowice - 3:3
AKS Mikołów - GKS Gwarek Ornontowice - 2:2
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Polonia Marklowice - 0:1

Następna kolejka (VIII) - 22-23.09.2012, godz. 16:00
KS GKS 1962 Jastrzębie - MKS Iskra Pszczyna
KS Wisła Ustronianka - BTS Rekord Bielsko-Biała
LKS Jedność 32 Przyszowice - LKS Drzewiarz Jasienica
KS Polonia Marklowice - GKS Gwarek Ornontowice
LKS Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
LKS Forteca Świerklany - TS Czarni-Góral Żywiec
KP Unia Racibórz - GKS Gieksa II Katowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - GTS Bojszowy

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2012/2013
Kolejka: IX - 15-16.09.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Spójnia Landek 9 23 28:8 4-0-0 (18:3) 3-2-0 (10:5)
2 KP Beskid Skoczów 8 17 15:3 2-2-0 (4:1) 3-0-1 (11:2)
3 LKS Tempo Puńców 8 17 22:13 2-1-1 (14:9) 3-1-0 (8:4)
4 GKS Morcinek Kaczyce 9 17 17:12 3-1-1 (9:3) 2-1-1 (8:9)
5 KS Kuźnia Ustroń 9 16 26:15 2-0-2 (4:6) 3-1-1 (22:9)
6 LKS Radziechowy 8 16 21:11 3-0-2 (11:8) 2-1-0 (10:3)
7 LKS Pewel Mała 9 16 19:18 3-1-1 (12:9) 2-0-2 (7:9)
8 TS Koszarawa Żywiec 8 15 18:16 3-0-0 (11:5) 2-0-3 (7:11)
9 LKS Błyskawica Drogomyśl 9 13 22:17 2-1-1 (10:5) 2-0-3 (12:12)
10 LKS Metal Węgierska Górka / Skałka Żabnica 9 12 14:16 3-0-1 (8:5) 1-0-4 (6:11)
11 LKS Zapora Porąbka 8 10 9:8 3-0-3 (9:7) 0-1-1 (0:1)
12 LKS Bestwina 9 9 11:16 2-0-2 (7:6) 1-0-4 (4:10)
13 LKS Pasjonat Dankowice 8 9 12:25 2-0-2 (8:14) 1-0-3 (4:11)
14 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 9 8 14:22 1-1-3 (8:16) 1-1-2 (6:6)
15 LKS Wisła Strumień 8 6 12:26 2-0-1 (8:11) 0-0-5 (4:15)
16 RKS Cukrownik Chybie 8 4 8:24 0-1-3 (3:13) 1-0-3 (5:11)
17 LKS Zapora Wapienica 8 0 12:30 0-0-4 (3:12) 0-0-4 (9:18)



Ostatnia kolejka (IX) - 15-16.09.2012
LKS Tempo Puńców - KS Spójnia Landek - 2:2
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl - awansem 05.09
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 1:1
KP Beskid Skoczów - LKS Metal / Skałka Żabnica - 1:0
LKS Zapora Porąbka - GKS Morcinek Kaczyce - 1:2
LKS Zapora Wapienica - KS Kuźnia Ustroń - 1:3
LKS Radziechowy - LKS Pewel Mała - 0:2
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina - 3:0
TS Koszarawa Żywiec - pauzował

Następna kolejka (X) - 22-23.09.2012, godz. 16:00
22.09.2012 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - KP Beskid Skoczów
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zapora Wapienica
LKS Pewel Mała - RKS Cukrownik Chybie
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Zapora Porąbka
23.09.2012 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Wisła Strumień
KS Kuźnia Ustroń - LKS Tempo Puńców
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy
LKS Metal / Skałka Żabnica - TS Koszarawa Żywiec
LKS Bestwina - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2012/2013
Kolejka: VII - 15-16.09.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS 99 Pruchna 7 17 18:6 3-0-0 (8:2) 2-2-0 (10:4)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 7 16 24:7 4-0-0 (20:3) 1-1-1 (4:4)
3 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 7 15 20:15 3-0-0 (13:3) 2-0-2 (7:12)
4 KP Trójwieś Istebna 7 14 17:11 2-2-0 (8:6) 2-0-1 (9:5)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 7 11 17:16 2-0-2 (9:11) 1-2-0 (8:5)
6 LKS Goleszów 7 10 17:12 1-0-2 (4:5) 2-1-1 (13:7)
7 LKS Pogórze 7 10 14:19 2-1-0 (6:2) 1-0-3 (8:17)
8 LKS Olza Pogwizdów 7 8 14:10 2-1-1 (11:4) 0-1-2 (3:6)
9 LKS Beskid Brenna 7 8 14:14 2-1-1 (8:6) 0-1-2 (6:8)
10 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 7 7 9:12 1-0-3 (7:10) 1-1-1 (2:2)
11 LKS Zryw Bąków 7 7 7:20 0-1-3 (3:15) 2-0-1 (4:5)
12 LKS Spójnia Górki Wielkie 7 6 9:15 1-0-2 (4:4) 1-0-3 (5:11)
13 LKS Strażak Pielgrzymowice 7 6 12:20 0-2-1 (8:11) 1-1-2 (4:9)
14 LKS Orzeł Zabłocie 7 2 4:19 0-2-1 (2:3) 0-0-4 (2:16)

 
 
Ostatnia kolejka (VII) - 15-16.09.2012
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów - 1:6
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Trójwieś Istebna - 3:1
LKS Beskid Brenna - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 2:2
LKS Pogórze - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 6:2

Następna kolejka (VIII) - 22-23.09.2012, godz. 16:00
22.09.2012 - sobota
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
23.09.2012 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków (godz. 11:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie
KP Trójwieś Istebna - LKS Pogórze - przełożony na 04.11

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2012/2013
Kolejka: IV - 16.09.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wyzwolenie Simoradz 4 10 14:4 2-0-0 (9:3) 1-1-0 (5:1)
2 LKS Błękitni Pierściec 4 7 7:7 2-1-0 (7:5) 0-0-1 (0:2)
3 LKS Ochaby 96 3 6 7:5 2-0-0 (6:1) 0-0-1 (1:4)
4 LKS Kończyce Małe 3 6 7:5 2-0-0 (7:2) 0-0-1 (0:3)
5 LKS Tempo II Puńców 4 6 8:8 2-0-0 (6:1) 0-0-2 (2:7)
6 LKS Goleszów II 4 6 6:8 1-0-0 (2:1) 1-0-2 (4:7)
7 LKS Rudnik 4 5 7:5 1-1-1 (4:2) 0-1-0 (3:3)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 4 3 7:13 0-0-0 (0:0) 1-0-3 (7:13)
9 LKS Strażak Dębowiec 4 0 4:12 0-0-2 (3:8) 0-0-2 (1:4)


Ostatnia kolejka (VI) - 16.09.2012
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 1:0
LKS Rudnik - LKS Tempo II Puńców - 3:0
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 3:0
LKS Goleszów II - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzował

Następna kolejka (VII) - 23.09.2012, godz. 16:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik
LKS Tempo II Puńców - LKS Goleszów II
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje

tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: