Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B. Dzięki długiemu "majowemu weekendowi" nie musimy długo czekac na kolejną kolejkę. Najbliższe spotkania odbędą się już jutro tj. 1 maja 2012. Na boiska wybiegną m.in piłkarze bielskiej okręgówki.

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka: XXII - 27-29.04.2012
 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 22 48 43:15 8-3-0 (23:4) 6-3-2 (20:11)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 22 46 59:25 8-0-3 (28:14) 7-1-3 (31:11)
3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 45 54:24 4-5-2 (18:13) 9-1-1 (36:11)
4 MKS Iskra Pszczyna 22 43 47:21 7-4-0 (31:9) 5-3-3 (16:12)
5 LKS Nadwiślan Góra 22 37 42:33 6-1-4 (21:14) 5-3-3 (21:19)
6 KS GKS 1962 Jastrzębie 22 37 37:33 5-4-2 (20:18) 5-3-3 (17:15)
7 TS Czarni-Góral Żywiec 22 34 35:19 9-1-1 (29:5) 0-6-5 (6:14)
8 AKS Mikołów 22 31 30:30 5-1-5 (19:18) 4-3-4 (11:12)
9 KS Wisła Ustronianka 22 29 32:32 6-3-2 (24:16) 2-2-7 (8:16)
10 GKS Gwarek Ornontowice 22 29 32:37 5-4-2 (18:13) 2-4-5 (14:24)
11 GTS Bojszowy 22 24 36:35 7-1-3 (23:8) 0-2-9 (13:27)
12 KS Polonia Marklowice 22 24 37:54 4-4-3 (21:20) 2-2-7 (16:34)
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 19 20:43 4-1-6 (10:15) 1-3-7 (10:28)
14 KP Unia Racibórz 22 18 33:58 2-3-6 (17:26) 3-0-7 (16:32)
15 KS Naprzód Rydtułtowy 22 13 20:53 1-4-6 (12:25) 1-4-6 (8:28)
16 KS Żory 22 8 16:61 0-3-8 (11:30) 1-2-8 (5:31)



Ostatnia kolejka (XXII) - 27-29.04.2012
KS GKS 1962 Jastrzębie - KS Polonia Marklowice - 2:2
KS Wisła Ustronianka - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:2
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Żory - 3:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Nadwiślan Góra - 5:0
AKS Mikołów - KP Unia Racibórz - 0:4
GTS Bojszowy - MKS Iskra Pszczyna - 1:2
GKS Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice - 4:0
KS Naprzód Rydułtowy - LKS Czaniec - 0:2

Następna kolejka (XXIII) - 03.05.2012, godz. 17:00
MKS Iskra Pszczyna - KS GKS 1962 Jastrzębie
KP Unia Racibórz - KS Wisła Ustronianka
GTS Bojszowy - GKS Gwarek Ornontowice
KS Polonia Marklowice - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Żory - KS Naprzód Rydułtowy
LKS Czaniec - AKS Mikołów
TS Czarni-Góral Żywiec - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Nadwiślan Góra - MRKS Czechowice-Dziedzice


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka: XXIII - 28.04.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 21 50 59:12 7-2-2 (34:7) 9-0-1 (25:5)
2 LKS Radziechowy 22 47 35:14 8-1-2 (19:7) 7-1-3 (16:7)
3 KP Beskid 09 Skoczów 22 43 36:20 6-3-2 (22:10) 7-1-3 (14:10)
4 LKS Pasjonat Dankowice 22 41 51:37 7-1-1 (27:13) 5-4-4 (24:24)
5 LKS Tempo Puńców 22 38 50:34 6-2-3 (22:16) 5-3-3 (28:18)
6 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 21 35 37:37 7-1-2 (21:14) 4-1-6 (16:23)
7 LKS Bestwina 21 30 29:29 5-1-4 (14:10) 4-2-5 (15:19)
8 TS Koszarawa Żywiec 22 29 24:31 6-0-6 (13:15) 3-2-5 (11:16)
9 GKS Morcinek Kaczyce 21 28 45:40 4-2-5 (27:20) 4-2-4 (18:20)
10 KS Spójnia Landek 21 26 42:37 5-3-2 (28:13) 3-2-7 (14:24)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 22 25 40:42 4-2-6 (21:23) 3-2-5 (19:19)
12 RKS Cukrownik Chybie 21 25 32:44 4-1-6 (21:26) 4-0-6 (11:18)
13 LKS Wisła Strumień 21 18 29:37 2-3-6 (12:17) 2-3-5 (17:20)
14 LKS Zapora Porąbka 22 15 24:71 3-0-8 (13:26) 2-0-9 (11:45)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 21 10 18:65 2-1-7 (10:29) 1-0-10 (8:36)



Ostatnia kolejka (XXIII) - 28.04.2012
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Spójnia Landek - 2:0
LKS Wisła Strumień - LKS Tempo Puńców - 2:4
RKS Cukrownik Chybie - LKS Zapora Porąbka - 5:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy - 0:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Bestwina - 4:1
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Pasjonat Dankowice - 0:2
TS Koszarawa Żywiec - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 0:2
LKS Drzewiarz Jasienica - pauzował

Następna kolejka (XXIV) - 01.05.2012, godz. 16:00
KS Spójnia Landek - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Tempo Puńców - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - RKS Cukrownik Chybie
LKS Zapora Porąbka - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Radziechowy - LKS Wisła Strumień
LKS Skrzyczne Lipowa - TS Koszarawa Żywiec (godz. 15:00)
LKS Bestwina - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzuje


Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka: XVIII - 29.04.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 18 46 56:14 7-0-1 (29:6) 8-1-1 (27:8)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 18 38 37:24 7-1-1 (23:10) 5-1-3 (14:14)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 18 34 43:26 5-1-1 (23:6) 5-1-5 (20:20)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 18 34 43:29 6-3-1 (26:14) 4-1-3 (17:15)
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 18 33 46:30 6-0-3 (28:15) 4-3-2 (18:15)
6 LKS 99 Pruchna 18 30 31:24 5-0-4 (12:8) 4-3-2 (19:16)
7 LKS Pogórze 18 29 45:30 6-2-1 (28:12) 2-3-4 (17:18)
8 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 18 28 39:39 5-1-3 (24:19) 3-3-4 (15:20)
9 LKS Beskid Brenna 18 23 28:33 3-2-4 (17:15) 4-0-5 (11:18)
10 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 18 21 38:44 4-1-4 (22:14) 2-2-5 (16:30)
11 LKS Orzeł Zabłocie 18 17 27:49 2-2-5 (10:18) 3-0-6 (17:31)
12 LKS Zryw Bąków 18 10 23:50 1-4-4 (14:15) 1-0-8 (9:35)
- KS Nierodzim 18 12 13:39 2-1-6 (7:22) 1-2-6 (6:17)
- LKS Lutnia Zamarski 18 4 20:58 1-1-7 (16:29) 0-0-9 (4:29)

 
Uwaga!!! - Drużyny KS Nierodzim i LKS Lutnia Zamarski wycofały się z rozgrywek.
Przeciwnicy obu drużyn pauzują. Mecze zostaną zweryfikowane jako walkower na korzyść przeciwników.



Ostatnia kolejka (XVIII) - 29.04.2012
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:2
LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze - 1:0
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2
LKS Victoria-Polfiarb Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:2
KS Kuźnia Ustroń - LKS Lutnia Zamarski - 3:0 w.o.
KS Nierodzim - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 0:3 w.o.

Następna kolejka (XIX) - 03.05.2012, godz. 16:00
LKS Pogórze - LKS Victoria-Polfiarb Hażlach (godz. 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków (godz. 12:30)
KS Kuźnia Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim (3:0 w.o.)


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka: XII - 29.04.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 12 32 34:7 5-1-0 (17:4) 5-1-0 (17:3)
2 LKS Olza Pogwizdów 12 31 42:11 5-1-0 (20:5) 5-0-1 (22:6)
3 LKS Ochaby 96 12 24 34:14 5-0-1 (18:2) 3-0-3 (16:12)
4 KP Trójwieś Istebna 12 22 36:19 3-0-3 (18:10) 4-1-1 (18:9)
5 LKS Kończyce Małe 12 19 18:20 3-2-1 (9:8) 2-2-2 (9:12)
6 LKS Wyzwolenie Simoradz 12 16 27:28 3-1-2 (20:16) 2-0-4 (7:12)
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 12 13 20:30 3-1-2 (13:14) 1-0-5 (7:16)
8 LKS Błękitni Pierściec 12 11 21:34 1-0-5 (10:18) 2-2-2 (11:16)
9 LKS Rudnik 12 6 17:47 1-0-5 (8:19) 1-0-5 (9:28)
10 LKS Strażak Dębowiec 12 0 8:47 0-0-6 (4:24) 0-0-6 (4:23)



Ostatnia kolejka (XII) - 29.04.2012
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 2:4
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Olza Pogwizdów - 0:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - 6:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:2

Następna kolejka (XIII) - 05-06.05.2012, godz. 16:00
05.05.2012 - sobota
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec
06.05.2012 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz (godz. 11:00)
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik


TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski (3:0 w.o.)

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ ze spotkania KP Beskid 09 Skoczów - LKS Bestwina - 4:1

 

Wyniki i tabele pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: SRiWR OLZA/ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: