Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pijany student utknął w kanale

Cieszynalia zakończone, ale niektórzy studenci, jak można się domyślać z informacji prasowych imprezują dalej. Najważniejsze portale internetowe podają dzisiaj informacje o pijanym studencie z Cieszyna, który utknął w ... studzience kanalizacyjnej.

Grupa studentów ze Śląska wybrała się świętować juwenalia do Krakowa. Jak to przy zabawie studenckiej bywa, nie mogło zabraknąć napojów wyskokowych. Kiedy promile zaczynają buzować we krwi, to do głowy przychodzą różne pomysły. W czasie zabawy  w okolicach sukiennic, jeden z mężczyzn założył się, że zejdzie pod płytę Rynku Głównego i kanałami przemierzy kilkadziesiąt metrów.

Znajomi przyszłego „bohatera” mediów otworzyli wąskie metalowe drzwi do kanału przy Bazylice Mariackiej i wcisnęli do środka swojego 31-letniego kolegę. Studentowi udało się pokonać kilka metrów i utknął wewnątrz na dobre. Kompani szybko „zmyli” się z miejsca zdarzenia zaś niespłonionemu „kanalarzowi” pomogła wezwana na miejsce Straż Pożarna

Jak podaje Dziennik Zachodni, po badaniu alkomatem okazało się że 31-latek miał ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Już wiadomo, że Cieszynianin będzie musiał pokryć koszty przeprowadzonej akcji ratunkowej.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: