Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pijana pojechała po alkohol i spowodowała kolizję

3 promile miała 37-letnia kobieta, która spowodowała kolizję. Kobieta podwoziła do sklepu sąsiada, który chciał kupić alkohol.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Jasienicy przy ul. Strumieńskiej. - Najpierw do sklepu spożywczego swoim volkswagenem passatem przyjechał 21-latek, by zrobić niezbędne zakupy. Kiedy wracał do samochodu, zobaczył nieporadnie manewrująca na parkingu kobietę, która zderza się czołowo z jego prawidłowo zaparkowanym pojazdem. Kiedy podszedł do kierującej renault kobiety, od razu zauważył, że jest ona pod silnym działaniem alkoholu, dlatego o wszystkim powiadomił policjantów. Po chwili do renault z zakupami wrócił znajomy kobiety, a wtedy ta zaczęła cofać, chcąc odjechać spod sklepu. Mundurowi zatrzymali wyjeżdżającą z parkingu kobietę – opisuje Oficer Prasowy KMP w Bielsku-Białej, podinsp. Elwira Jurasz

Zatrzymana nie miała przy sobie prawa jazdy a jak udało się ustalić powodem wyjazdu był... zakup przez jej 62-letniego sąsiada alkoholu.

Teraz za jadę o alkoholu oprócz tego, że grożą jej dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna to, o sprawie zostanie także powiadomiony powiatowy inspektor sanitarny.
- Ponieważ wyjazd z pewnością nie był podyktowany zaspokajaniem niezbędnych potrzeb związanych ze sprawami życia codziennego. Organ ten może nałożyć grzywnę w wysokości nawet 30 tys. złotych – dodaje Jurasz.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-08 10:29:15
pogromca ciemnoty: Patologia goni patologię.
2020-04-08 12:32:59
RELIA: Od razu do więzienia! Przez takich pijaków często poszkodowani są inni ludzie.
2020-04-08 13:54:35
hanbes: Babo, leżysz jak Ciapek i nikt cie nie będzie żałować...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: