Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pieszy zmarł, policja szuka świadków

Cieszyńska policja poszukuje świadków zdarzenia do jakiego doszło w poniedziałek, 11 lipca około godz. 10.00  w Cieszynie na ulicy Korfantego. Na przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna, który po przewiezieniu do szpitala zmarł w wyniku obrażeń.

O szczegółach sprawy informuje mł. asp. Rafał Domagała: - Policjanci Komendy Powiatowej Policji  w Cieszynie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego 11 lipca br. około godziny 10.00 w Cieszynie. Na przejściu dla pieszych na ulicy Korfantego, na wysokości ścieżki prowadzącej do dworca PKP, doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy Audi 80. W wyniku wypadku pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Policjanci zwracają się do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat tego tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze proszą o kontakt w szczególności świadków naocznych na temat  przebiegu potrącenia. Świadkowie  proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziałem Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie - (33) 8549528.
 

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: