Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Szansa na sukces - eliminacje

Dzięki „Szansie na sukces” swoje marzenia spełniło wiele osób. Dla Kasi Cerekwickiej, Ani Wyszkoni, Justyny Steczkowskiej program ten stal się początkiem artystycznej kariery. Ty też możesz pokazać na co cię stać. To jest twoje „pięć minut”.

Ruszyły Pierwsze Internetowe Eliminacje do programu „Szansa na sukces”. Lubisz śpiewać – nie zwlekaj. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 5 sierpnia. Jeśli chcesz wziąć udział w programie Nagraj swoje wykonanie dowolnej piosenki z iSing w języku polskim (iSing.pl to internetowy serwis społecznościowy karaoke on-line, pozwalający na nagrywanie swoich wersji popularnych piosenek) lub dodaj wykonanie z YouTube.

- Przyjmowane są wyłącznie nagrania video (z włączoną kamerką), na których widać osobę śpiewającą. Do castingu każdy może zgłosić maksymalnie dwa wykonania - po jednym z iSing oraz YouTube – zastrzegają pomysłodawcy Pierwszych Internetowych Eliminacji "Szansy na sukces".

W castingu ważne jest również poparcie rodziny, kolegów, znajomych... Poproś na Facebooku o wsparcie. Musisz zebrać 5 kliknięć “Lubię to” pod swoim wykonaniem, aby zakwalifikować się do oceny Jury. Zwycięzców wybierze Elżbieta Skrętkowska oraz Kinga Włodarek – Kłak.

Tylko trzy osoby otrzymają zaproszenie do programu „Szansa na sukces” w TVP2. Trzymamy kciuki za naszych czytelników, być „Szansa na sukces” otworzy się przed jednym z Was.  Oprócz tego...Trzy osoby, które zbiorą najwięcej punktów w rankingu otrzymają wejściówki na nagranie jednego z odcinków w studio TVP.

Szczegóły na temat udziału można znaleźć pod adresem http://ising.pl/szansanasukces

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: