Pierwszy podział punktów

Spodziewano się wyrównanego starcia i tak też się stało. Tenisistki stołowe Cukrownika Chybie oraz rezerwy AZS-u UE Wrocław podzieliły się punktami w ramach 17. kolejki I ligi (gr. płd.). Dla podopiecznych Mirosława Stańka to pierwszy remis w tym sezonie.

W sobotnie popołudnie zmierzyły się sąsiadujące ze sobą drużyny w ligowej tabeli. Chybianki plasowały się na 5. miejscu, zaraz za wrocławiankami. Spodziewano się wyrównanego starcia i tak też się stało.

Bohaterką Cukrownika okazała się Ada Jończyk (na zdj.), która wygrała oba spotkania w grze pojedynczej, a trzeci punkt dołożyła w deblu u boku Natalii Michorczyk. Warto także zaznaczyć, że wszystkie mecze z jej udziałem rozstrzygały się w piątych setach.

• Jaszczuk/Narolewska - Gaworska/Krysińska 3:2

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów (5:5), a to oznacza, że chybianki pozostają na 5. miejscu w ligowej tabeli. Przed podopiecznymi Mirosława Stańka nieco dłuższa przerwa od rywalizacji, gdyż następny mecz rozegrają w maju.