Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

PERFECT zagrał w Karwinie. 6. edycja Dolańskiego Grómu za nami

Już po raz szósty w Karwinie MK PZKO Karwina Frysztat zorganizowało imprezę pod nazwą Dolański Gróm. W sobotę, 2 maja 2015 na hali stadionu hokejowego w Karwinie wystąpiły aż trzy gwiazdy: T.Love, Chinaski i Perfect.

Tym razem, ze względu na wcześniejszy termin, impreza odbyła się pod dachem, więc nie było klimatu rodzinnego pikniku, ale organizujący imprezę członkowie miejscowego koła PZKO (Polski Związek Kulturalno-Oświatowy) spisali się na medal, tworząc wydarzenie na wysokim poziomie, zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Warto przypomnieć, że występujące zespoły zagrały za darmo, a pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na remont Domu PZKO.

Widzowie zebrani na stadionie hokejowym w Karwinie mieli okazję wysłuchać aż trzech świetnych zespołów: T.Love, Chinaski i Perfect. Festiwal rozpoczął się o 17:00 występem polskiej formacji T.LOVE, która zagrała największe przeboje, jak „Wychowanie”, „Warszawa” czy „King”.

Nieco po 19.00 na scenie pojawiła się czeska gwiazda, czyli zespół CHINASKI założony w 1987 roku grający muzykę pop rockową. Na karwińskim koncercie kapela zagrała piosenki z nowej płyty Rockfield oraz stare hity.

Choć po występie Zespołu Chinaski wielu Czechów opuściło stadion, jednak i tak spory tłum zebrał się, by przywitać gwiazdę wieczoru – zespół PERFECT. Na pewno nie zawiedli się ci, którzy chcieli posłuchać znanych kawałków legendy polskiego rocka. Zabrzmiała zarówno „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, jak i przeboje z nowej płyty Da Da Dam: „Wszystko ma swój czas” czy „Odnawiam dusze”. Istniejący od 37 lat zespół dał znakomity koncert – słuchaczom żal było się rozstać z ekipą Markowskiego.

Doskonały występ Perfectu zakończył Dolański Gróm: - Dziękujemy wszystkim za udział, mamy nadzieję - do zobaczenia za rok – zapowiedzieli organizatorzy.

 

Portal OX.PL był patronem medialnym Dolańskiego Grómu.
Natasza Gorzołka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: