Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Party wśród laserów

Do późnej nocy miłośnicy muzyki elektronicznej bawili się pod gołym niebem w Brennej. C-BooL jeden z najsłynniejszych polskich DJ-ów bawił publiczność w sobotę 28 lipca w Parku Turystyki.

To była już druga taka imprezka pod gołym niebem. Brenna bawiła się tak, jak najsłynniejsze kurorty -kuszące zabawą do białego rana na świeżym powietrzu. Jednak nie wszędzie można bawić się pośród wielobarwnych świateł laserów i rytmów miksowanych przez jednego z najlepszych DJ-ów w Polsce. 


C-BooL czyli Grzegorz Cebula – jeden z najsłynniejszych polskich DJ-ów był gościem drugiej edycji imprezy Laser Party, które w sobotę zagościło w Parku Turystyki w Brennej. Na rozgrzewkę publicznosć bawili DJ Daniel i DJ Le-Grand. Tuż po godz. 22.00 na scenie pojawił się, człowiek który diametralnie zmienił styl zabawy w clubach europejskich. C-Bool jeden z najsłynniejszych polskich DJ-ów wyznaczył supełnie nowe trendy w muzyce clubowej. Wydane w okresie 2003-2005 – Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend taneczny w Polsce i w kilku krajach Europy. W sobotę bawił publiczność w Brennej wśród laserowych świateł…


Portal OX.PL objął imprezę patronatem prasowym.


ZOBACZ FOTOREPORTAŻ


ZOBACZ VIDEO:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: