Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pantery powalczą w Łodzi

- Marzy nam się pierwsza „3” – przyznaje Janusz Chrapek, który na co dzień występuje w Panterach. Cieszyński zespół, w najbliższy weekend, czeka Turniej Finałowy Mistrzostw Polski w Hokeju na Rolkach, którego gospodarzem będzie Łódź.

Hokeiści mieli sporo czasu od rywalizacji, ze względu na panującą pandemię koronawirusa. - Przygotowania wznowiliśmy tydzień po dopuszczeniu do treningów na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków. Wykorzystaliśmy ten czas na tyle, ile mogliśmy – trenowaliśmy minimum dwa razy w tygodniu – przyznaje Janusz Chrapek.

Nie od dziś wiadomo, że w Panterach często występują zawodnicy zza naszej południowej granicy. Czy tym razem również wesprą swoją ekipę? - Teoretycznie mogą, ale pamiętajmy, że w dalszym ciągu panują problemy graniczne. Czy dołączą? Otrzymali powołania na weekendowy turniej, ale czy przybędą to już do nich należy decyzja, którą będą musieć podjąć w piątek.

O trofeum powalczy sześć drużyn, a z jakim celem przybędą do Łodzi cieszyńscy zawodnicy? - Marzy nam się pierwsza „3. Człon drużyny tworzą obecni zawodnicy JKH – Kamil Wałęga, Maciej Urbanowicz czy Jakub Michałowski. Rolki zrobiły się na tyle mocne, że w stawce liczą się tylko zespoły z zawodnikami z najwyższej półki. Patrzymy optymistycznie, ale pozostałe drużyny również mogą być silniejsze niż w ubiegłym roku – podsumowuje Chrapek.

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski w Hokeju na Rolkach – 27-28.06:

  • Bombers Malbork
  • KH Polonia Bytom
  • Luce Bielsko-Biała I
  • ŁKH Łódź
  • Pantery Cieszyn
  • Luce Bielsko-Biała II

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: