Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pamiętaj o sercu - bezpłatne badania

Jak dbać o zdrowie? ile godzin dziennie poświęcić na ruch? jak zapobiegać chorobom układu sercowo-naczyniowego? Spotkanie na rynku w Ustroniu będzie okazją do rozmów i porad, których udzielać będą specjaliści.

Zatroszcz się o własne serce. Dowiedz się, co służy sercu, a co zdecydowanie mu szkodzi. Nie odkładaj badań na potem. Serce masz tylko jedno. Już w najbliższą sobotę (29 września) w Ustroniu odbędzie się festyn  z okazji Światowego Dnia Serca. Wydarzenie, które zagości na rynku przed Urzędem Miasta będzie okazją do wykonania bezpłatnych badań.

O godzinie 10.00 na rynku przed Urzędem Miasta w Ustroniu rozpocznie się festyn, którego celem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób układu krążenia. Światowy Dzień Serca to przede wszystkim jednak okazja do sprawdzenia stanu swojego zdrowia. Impreza organizowana jest przez Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca.

- W trakcie festynu mieszkańcy Ustronia i okolic będą mogli bezpłatnie wykonać podstawowe badania, takie jak pomiar ciśnienienia krwi, oznaczenie poziomu glukozy we krwi i obliczenie wskaźnika ryzyka chorób układu krążenia – podkreśla, zachęcając do skorzystania z bezpłatnych badań Bartosz Pawłowski - Festyn potrwa od godziny 10.00 do 14.00.

Jak dbać o zdrowie? ile godzin dziennie poświęcić na ruch? jak zapobiegać chorobom układu sercowo-naczyniowego? Spotkanie na rynku w Ustroniu będzie również okazją do rozmów i porad, których udzielać będą specjaliści. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie koncert zespołu Jazz Friends. Festyn odbywać się będzie pod honorowym patronatem  Burmistrza Miasta Ustroń.

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: