Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Palmy wielkanocne dla Ukrainy

Co roku w Niedzielę Palmową świętujemy zbliżającą się Wielkanoc, umieszczając w naszych domach kolorowe palmy wielkanocne. W tym roku Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych. Każda palma to cegiełka na pomoc dla Ukrainy, dlatego też wielkanocne palmy będą miały niebiesko-żółte barwy. Wszystko w najbliższy weekend na Rynku w Skoczowie - w czasie Jarmarku Wielkanocnego.


Skoczowski Jarmark Wielkanocny odbędzie się w dniach 9 i 10 kwietnia 2022 r. w godz. 9.00-18.00. Do Skoczowa zjadą się rękodzielnicy z różnych stron Polski, którzy zaprezentują swoje wyroby - wykonane ręcznie i z sercem. Nie zabraknie ozdób, biżuterii artystycznej, oryginalnych prezentów, bibelotów, ale też przedmiotów użytku codziennego.

Podczas jarmarku odbędą się również pokazowe warsztaty tworzenia palm wielkanocnych organizowane przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”. - Palmy wielkanocne w kolorach niebiesko-żółtych będą sprzedawane za kwotę: 10 zł. Zebrane w ten sposób środki w całości zostaną przekazane na urzędowe konto bankowe przeznaczone tylko do pomocy uchodźcom z Ukrainy – informuje Estera Kwas z Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-04-07 21:46:48
acd1055: Teraz to już jest ukrainomania, wszystko na niebiesko zółto
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: