Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie plac zabaw z przewijakiem

Jak informuje Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar, niebawem w Puńcowie powstanie plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Specjalne urządzenia ucieszą także mamy najmłodszych uczestników zabawy. Będzie tu przewijak i stanowisko do karmienia niemowląt.

Z tej informacji ucieszą się z pewnością mamy, które mają małe dzieci, lub spodziewają się potomka. Choć czas spędzony na placu zabaw to atrakcja dla dzieci, często mamy muszą się zmagać z brakiem udogodnień dla młodszego rodzeństwa. Specjalne urządzenia udogodnią czas spędzony na placu zabaw również mamom najmłodszych dzieci. To wszystko w Puńcowie. - Dobra informacja dla mieszkańców Puńcowa i nie tylko! Dzięki pozyskaniu dofinansowania z Lokalnej Grupy Działania Cieszyńska Kraina, a dokładnie z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a także środkom własnym Gminy, już wkrótce w Puńcowie powstanie nowoczesny, wyposażony w wiele atrakcji, a także bezpieczny i pozbawiony barier architektonicznych PLAC ZABAW! Stworzony od podstaw teren rekreacyjny wyposażony zostanie w zestawy zabawowe dla dzieci, piaskownicę, nowoczesny przewijak, miejsce przeznaczone dla mam karmiących, ławki, kosze na śmieci oraz tablice informacyjne wyposażone w lampę i panel fotowoltaiczny – informuje wójt gminy Goleszów, Sylwia Cieślar.

Cały plac zabaw zyska bezpieczną nawierzchnię, mamy będą mogły więc bez obaw pozwolić na zabawę swoich dzieci. - Już teraz mogę zapewnić, że będzie to miejsce niestandardowe, przyjazne nie tylko dla maluchów i dzieci starszych, ale także dla ich rodziców. Plac zabaw służyć będzie również jako miejsce odpoczynku dla osób starszych oraz odwiedzających Puńców, turystów odbywających spacery i wycieczki rowerowe po naszej gminie – dodaje wójt gminy Goleszów.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: