Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ostatni koncert w kinie

Skoczowskie kino kończy swoją epokę. Epokę działalności przed gruntownym remontem. To będzie ostatnia impreza w tej, jeszcze póki co nie wyremontowanej sali kinowej. Na ostatni koncert Miejskie Centrum Kultury w Skoczowie zaprasza 17 lutego.

17 lutego o godz. 19.00 zaplanowano ostatni koncert w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. To ostatni koncert przed nowym rozdziałem historii Teatru Elektrycznego. Skoczowskie kino za niedługo rozpocznie nowe życie. Najpierw czeka go gruntowny remont, potem nowe, kulturalne wyzwania. Jednak impreza, która odbędzie się w najbliższy piątek, to już ostatnia okazja do tego, aby uczestniczyć w wydarzeniu kulturalnym jeszcze w starych murach skoczowskiego kina. 

Mentel, Bojda&Mentel zapraszają na koncert pt. „Ocieplenie klimatu”. Być może dzięki dźwiękom, które usłyszymy w kinie trzaskający mróz zostanie złagodzony? Muzycy, jak sami o sobie mówią opowiadają proste historie o tym, co uznali za godne uwagi i grają muzykę, którą uznali za wartą przedstawienia innym. Wspólnie koncertują już od lat 80-tych. Na ich wspólnej drodze był już rock, szkoła, poezja śpiewana, wojsko, blues, praca, jazz, rodzina, muzyka wszelaka, a dobra. – Koncert będzie ostatnim wydarzeniem kulturalnym w kinie przed jego remontem. Gorąco wszystkich zapraszamy, wstęp jest wolny – mówi Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury. 

KOD

Czytaj też o remoncie skoczowskiego kina "X muza zmieni szaty"

Duet Bojda/Mentel pdczas koncertu w skoczowskim kinie:

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: