Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Orlik w budowie: będą utrudnienia

W Gminie Zebrzydowice trwa budowa kolejnego w naszym powiecie Orlika. Jak dowiedzieliśmy się w Urządzie Gminy w Zebrzydowicach, rodzice dowożący czy też przyjeżdżający po swoje pociechy (a także uczniowie gimnazjum, którzy chętnie korzystają ze skuterów) muszą przygotować się na zamiany w organizacji ruchu, które będą miały miejsce przy ZS w Zebrzydowicach na ulicy Kasztanowej.

Cześć tej ulicy będzie w okresie od września do grudnia - jednokierunkowa. Przygotowano również dodatkowe parkingi. Na czym będzie polegać zmiana? 

 
 

Ruch jednokierunkowy na tej ulicy wprowadzono tylko na czas realizacji inwestycji.

Zakres prac obejmuje m.in. budowę boiska do piłki nożnej o pow. 1860 m2, budowę boiska wielofunkcyjnego o pow. 1516,04 m2, budowę bieżni lekkoatletycznej o nawierzchni poliuretanowej, budowę skoczni do skoków w dal, budowę zaplecza sanitarno – szatniowego a także budowę ogrodzenia terenu, oświetlenia, chodników, parkingu i schodów terenowych. Prace wykonuje wyłoniona w drodze przetargu firma POLCOURT S.A. z Warszawy. Budowa kompleksu boisk pochłonie 2.110.400,99 zł. Oczywiście, część została dofinansowana z programu „Moje Boisko – Orlik 2012”

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: