Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Okazja do wręczenia statuetek

Seniorzy pokazali, jak można się dobrze bawić. Okazją do tego było tradycyjne spotkanie Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Strumieniu.

Tradycja, to tradycja, a nią z pewnością są doroczne spotkania emerytów, rencistów i inwalidów. 

W miniony wtorek (11.10.2011) 150 emerytów, rencistów i inwalidów uczciło Dzień Seniora. Świętowanie rozpoczęło się od nabożeństwa w kościele ewangelickim w Drogomyślu. Następnie przyszła pora na spotkanie w sali zborowej. Wśród zaproszonych gości byli  Burmistrz Strumienia Anna Grygierek oraz przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń.  

Spotkanie było również okazją do wręczenie statuetek. Otrzymali je najstarsi członkowie Związku. Wśród wyróżnionych byli: pani Maria Stanowska za 35 lat przynależności do Koła, panie: Jadwiga Kolaczek, Maria Czyż i  Maria Gawron - za 30 lat przynależności do Koła, oraz pan Emanuel Krzempiel, który z Kołem związany jest już od 25 lat.

Strumieńskie Koło jest drugim po Cieszynie, najliczniejszym kołem Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w powiecie cieszyńskim. Należy do niego niemal czterysta osób. Wycieczki, spotkania z okazji Dnia Seniora, spotkania opłatkowe... to tylko niektóre z licznych inicjatyw Koła, które wciąż otwarte jest na nowych czlonków. 

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do licznej grupy. Zapisy odbywają się w poniedziałki od 9:00 do 12:00 oraz w czwartki od 14:00 do 16:00 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strumieniu, gdzie członkowie zarządu mają swoje dyżury. 

 
 
BsK
źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: