Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ogrodzenie dzięki współpracy

W pobliżu Transgranicznego Centrum Szkolenia Strażaków w Lesznej Górnej, przeprowadzono niedawno prace modernizacyjne obejmujące ogrodzenie punktu obsługi wodociągu.

Dzięki budowie nowego ogrodzenia wokół obiektu udało się znacząco popraawić bezpieczeństwo sieci zaopatrującej mieszkańców w wodę.

Jak informuje Krystian Grzybek z UG w Goleszowie zabezpieczanie punktu obsługi wodociągu w Lesznej Górnej było jednym z postulatów, zgłaszanych w trakcie zebrania wiejskiego, które odbyło się w kwietniu tego roku.

- Staramy się reagować na przedstawiane przez mieszkańców potrzeby i szybko rozwiązywać zgłaszane przez nich problemu. Nie zawsze jednak ostateczna decyzja leży po stronie urzędu gminy, a rozwiązanie problemu wymaga współpracy i uzyskania zgody innych instytucji. Tak też było w tym przypadku. Inwestycja została bowiem sfinansowana i zrealizowana przez spółkę Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej, która zarządza punktem obsługi wodociągu w Lesznej Górnej – powiedziała Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: