Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

BeskidzkaPiłka.pl będzie funkcjonować do końca sezonu!

Dla fanów piłki nożnej, którzy są szczególnie pochłonięci futbolem w naszym regionie, mamy dobrą nowinę. Redaktorzy BeskidzkiejPiłki.pl postanowili, iż będą kontynuować pracę do końca bieżącego sezonu.

Z pewnością większość kibiców odetchnęła z ulgą, czytając komunikat na oficjalnym profilu portalu na Facebooku. - Dwa tygodnie trwała przerwa w działaniu naszego portalu. Po ogłoszeniu, iż kończymy projekt portalu piłkarskiego, w naszym regionie doszło do wydarzeń, które przekraczają nasze możliwości percepcji i wciąż nie możemy wyjść z podziwu dla działań naszych czytelników – czytamy w oświadczeniu.

O tym, iż portal będzie nadal funkcjonował należy zawdzięczać głównie inicjatorowi zbiórki – Szymonowi Szczotce. Pieniądze napływały nie tylko z naszego regionu, ale z całego województwa śląskiego. W sumie zebrano 11 022 tys. złotych. – (…) otrzymaliśmy ogromną kwotę 11 022 zł, które wystarczą do działania portalu do końca sezonu 2019/2020. Również pojawiły się dobrowolne wpłaty z różnych stron na nasz, dedykowany numer konta – dodają redaktorzy BeskidzkiejPiłki.pl.  

Serwis będzie działał do końca aktualnego sezonu, ale ludzie go tworzący zwracają się z prośbą do poszczególnych klubów. - Wychodzimy z założenia, że aby nasz portal miał sens, potrzebna jest współpraca wszystkich klubów i podokręgów z nami, dzięki czemu informacje pojawiałyby się szybciej niż dotychczas. Głównie chodzi o kontakt podczas spotkań i przekazywanie informacji na bieżąco z tego, co się dzieje na boiskach drogą SMS lub bezpośrednio poprzez portal – czytamy w oświadczeniu. Lista klubów, do których skierowane są powyższe słowa znajduje się na profilu BeskidzkiejPiłki.pl na Facebooku.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-16 21:44:04
Edi: A wystarczy taki numerek sms-owy 321-321-321 i pewne radyjko hula całą dobę !
2019-10-17 08:17:10
satrapa: Z mojego stołka widać, iż ta inicjatywa społeczna, wzorowo prowadzona, winna być finansowana z budżetów gminnych.
2019-10-17 10:32:32
wyśmienity cwaniaczek: a na cholere komuś info o 22 debilach co po kretowiskach kopie do powietrza owiniętego kawałkiem skóry !!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: