Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ogólnopolskie premiery w cieszyńskim „Piaście”

Rozpoczyna się drugi miesiąc wakacji 2020. W tym miesiącu cieszyńskie kino „Piast” zaprasza m.in. na dwa filmy, których premiera ogólnopolska odbędzie również w Cieszynie.

W piątek (31.07.) na ekrany polskich kin wchodzi amerykański Thriller „NIEOBLICZALNY” w reżyseri Derrick Borte.

Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa.  Od lat narasta w nim gniew i frustracja, a także chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy.
Dziś przeleje się czara goryczy!  Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Kierowcy są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich to prawdziwa tykająca bomba.  Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To, co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie...

Film będzie można obejrzeć do 13 sierpnia br.

 

Tydzień później, w piątek (07.08.) cieszyńskie kino zaprasza również na ogólnopolską premierę australijskiego komediodramatu „BABYTEETH”.
Pełen ciepłego humoru portret nastolatki,  która (będąc śmiertelnie chorą) uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób.  W uporządkowane życie Milli, dziewczyny z dobrego domu wkracza dwudziestoparoletni drobny dealer Moses. Wszystko dzieje się przypadkowo, impulsywnie i... za wiedzą rodziców, pomimo ich ogromnej niezgody na taki obrót spraw.  Milla jest śmiertelnie chora, a poznany chłopak otwiera ją na zupełnie nowe, świeże, elektryzujące doświadczanie życia, którego nie dostarczały jej lekcje gry na skrzypcach i elitarna szkoła. Zderzenie porządków społecznych i norm moralnych prowadzi do miłości nieznającej granic i do pojawienia się ogromnej woli życia u doświadczonej chorobą dziewczyny.

Film „BABYTEETH” można zobaczyć w cieszyńskim kinie w dniach 07 – 12 sierpnia br.


Coraz częściej na ekrany polskich kin trafiają nowe filmy. Zapraszamy do śledzenia repertuarów w mediach lokalnych i na plakatach.

AK

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: