Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogień na ratuszowej wieży- urząd nieczynny

We wtorek ok. godziny 8.00 doszło do pożaru na wieży ratuszowej Urzędzie Miejskim w Cieszynie. Z relacji świadków wynika, że dym wydobywał się z wieży ratuszowej. Na miejscu trwają działania Straży Pożarnej.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek - pożar nie jest duży, strażacy szybko opanowali sytuację. - Prawdopodobnie doszło do pożaru jakiegoś elementu na wieżyy ratuszowej - informuje st. asp. Jakub Maciążek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie.

Pracownicy Cieszyńskiego ratusza zostali ewakuowani, trwa dochodzenie, co było przyczyną pojawienia się ognia. W wyniku awarii instalacji elektrycznej urząd będzie dziś nieczynny  - poinformowało Miasto Cieszyn.

 

-Cieszyński ratusz bezpieczny! Dzięki błyskawicznej reakcji pracowników i akcji gaśniczej straży pożarnej pożar skrzynki elektrycznej na ratuszowej wieży został ugaszony.
Nikomu nic się nie stało, pracownicy ratusza i mieszkańcy znajdujący się w budynku zostali ewakuowani. Ze względu na awarię prądu spowodowaną pożarem w dniu dzisiejszym ratusz nieczynny. Uważajcie na siebie! - poinformowała Burmistrz Cieszyna, Gabriela Staszkiewicz.

 

KOD/JŚ

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-06-04 09:15:26
pół_Sasina_z_Wiślicy: Jak dobrze wiemy w całej Polsce pali sie koło d^py całemu PiS-owi, może się w tym ratuszu zadekował jaki Szwed albo inny Jaki? Na nich wszystkich najpierw z węża a potem pianą pokryć żeby przykry zapach odizolować.
2024-06-04 13:19:50
tustella: Ruscy podpalili, albo ox-troll idiota pół_ główek ten powyżej
2024-06-04 14:33:55
tuluza: Masz rację ten pół_głowek ma coś z główką, co widać po jego żałosnych komentarzach !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: