Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odwiedź wirtualnie cmentarz

Internetowa wyszukiwarka grobów Grobonet to nowe i praktyczne narzędzie, umożliwiające wyszukanie za pomocą łączy internetowych, grobów swoich bliskich. Administratorem cieszyńskiego systemu został Zakład Gospodarki Komunalnej.

Za pośrednictwem systemu Grobonet jesteśmy w stanie wirtualnie wyszukać groby naszych bliskich, umiejscowione na cmentarzach cieszyńskich przy ulicach: Katowickiej, Kościuszki, Ładnej oraz Hallera. Wpisując imię, nazwisko, datę urodzenia, śmierci czy lokalizację grobu, możemy uzyskać interesujące nas informacje, dotyczące pochówku naszych bliskich. Dodatkowo, oprócz podstawowych informacji, wyszukiwarka wyświetli nam fotografię nagrobku, jak i mapę danego cmentarza.

Wyszukiwarka wyposażona jest także w moduły dodatkowe, m.in. możemy za pośrednictwem strony: zlecić na sprzątanie nagrobka, dokonać opłaty za miejsce na cmentarzu, zgłosić błąd w wyszukiwarce, a nawet zapalić wirtualnego znicza. Na Grobonet znajdziemy także cennik opłat za użytkowanie miejsc grzebalnych, dowiemy się dokładnie ile kosztują m.in. groby rodzinne, głębinowe czy pojedyncze.

Więcej informacji na stronie: http://grobonet.zgk.cieszyn.pl/

red.

źródło: mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-31 21:42:54
gunsior: Przepraszam, ale nie tylko ZGK korzysta z Grobonetu. Parafia Ewangelicka w Cieszynie była pierwsza. Ale z tego co wiem to chyba Goleszów, Wisła cmentarz na Groniczku, a może jeszcze więcej w naszym Powiacie.<br />http://cieszynewangelicki.artlookgallery.com
2015-10-31 23:22:02
knefel: Gratulacje dla ZGK, bardzo dobry pomysł.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: