Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oddział Zamknięty i Kobranocka w Karwinie

Od 1983 roku, kiedy na rynku ukazał się ich pierwszy album, niezaprzeczalnie są gwiazdami rockowej sceny w Polsce. Legenda muzyki, Oddział Zamknięty, będzie jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu DOLAŃSKI GRÓM, który w czerwcu odbędzie się w Karwinie. Drugą są nie mniej znani twórcy hitu ''Kocham Cię jak Irlandię''.

Choć do odbywającego się w Karwinie festiwalu DOLAŃSKI GRÓM pozostało jeszcze sporo czasu - festiwal rozpoczyna się 26 czerwca br. - to już wiemy, kto będzie śpiewał na karwińskich scenach podczas piątej edycji: gwiazdami wieczoru będą zespoły Oddział Zamknięty i Kobranocka. Prócz nich zagra też czeska grupa „Škvor”, zespół Skangur (PL), People of the haze (PL), Sheep (PL) i Latające Talerze (PL), czyli cover „REPUBLIKI” Grzegorza Ciechowskiego.

- Mamy nadzieję, że tegoroczne wydanie festiwalu, pozwoli na ponowne spędzenie niezwykłego czasu i wspaniałych chwil przy niepowtarzalnym brzmieniu muzyki rockowej !!! - mówią organizatorzy, czyli Klub Młodych i Klub Średniaka MK PZKO Karwina Frysztat

DOLAŃSKI GRÓM to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO.  Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na odbudowę Domu PZKO w Karwinie Frysztacie.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy. Śledźcie regularnie nasz dział konkursów -już wkrótce będzie można wygrać bilety na koncerty, które odbędą się podczas festiwalu  DOLAŃSKI GRÓM .


Pamiętacie ten przebój?
(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: