Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Oddaj książkę bez kary

Biblioteka Miejska w Cieszynie ogłasza amnestię. W dniach od 7-12 maja będzie można bezkarnie oddać przetrzymywane książki.

Jeśli zapomniałeś/łaś oddać w terminie książki do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, będzie mógł to zrobić nie ponosząc kar finansowych. Od 7-12 maja należności za nieterminowy zwrot książek będą umarzane. Biblioteka Miejska w Cieszynie ogłasza amnestię. 

W maju wiele bibliotek ogłasza dla swoich czytelników amnestię. Akcja ma związek z „Tygodniem Bibliotek”, który w tym roku przebiega pod hasłem  „Biblioteka ciągle w grze”.

- Biblioteka Miejska w Cieszynie włącza się do obchodów ogólnopolskiego święta bibliotek ogłaszając  amnestię dla wszystkich przetrzymujących książki. W dniach od 7 do 12 maja 2012 r. można będzie bez konsekwencji finansowych uregulować swoje zaległe zobowiązania wobec Biblioteki. W Wypożyczalni dla dorosłych, Oddziale dla dzieci i bibliotecznych filiach przyjmowane będą  zwroty książek przetrzymywanych powyżej miesiąca bez pobierania kar regulaminowych – informuje Magdalena Strządała z Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. 

Amnestia oznacza, że można przyjść do biblioteki w godzinach jej otwarcia i bez żadnego problemu oddać nawet bardzo dawno wypożyczone pozycje. Podsumowując – my oddamy, biblioteka odzyska część księgozbioru.

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: