Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ochroniarz Aksel szuka ...

Dziś poznajcie Aksla, który większość swojego dotychczasowego życia spędził w ciasnym i brudnym kojcu. Jak na swój wiek - 10 lat, jest w dobrej kondycji i wykazuje się dużą aktywnością. Uwielbia spacery, tylko niestety nie ma z kim chodzić na nie...

Aksel nie szczeka na innych, jest spokojnym psem, który zgadza się z innymi czworonogami ( włączając koty). Uwielbia spędzać czas w ogrodzie i dlatego szukamy dla niego domku z ogródkiem. Szczęśliwy jest, gdy poświęci mu się odrobinę czasu na głaskanie i dotyk. Odwdzięczy się miłością i przywiązaniem, a także ochroną.

Aksel to idealny piesek - ochroniarz rodziny bez cienia agresji, ponieważ wystarczy jego postura. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, w którym Aksel spędzi szczęśliwie resztę swoich dni. Pies jest zaczipowany, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym "Stowarzyszenia AS" w okolicy Skoczowa. Czeka na dobrych ludzi.

Kontakt w sprawie adopcji 501 - 722 - 843. Kto przygarnie Aksla?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-17 22:15:56
hycel: To kundel amstafa, ja bym mu nie zaufał.
2019-11-18 22:25:37
katlig: Ufać to nie można ludziom. Łatka amstafa nie czyni go psem agresywnym, tak jak łatka przypięta goldenowi nie czyni z niego psa łagodnego, "idealnego" dla dzieci. Pies przebywa w domu tymczasowym, ma stały kontakt z ludźmi, dziećmi, innymi psami i zwierzętami, więc jest znana jego osobowość.
2019-11-20 17:22:40
utopiec: Ja bym zaufał psu, nigdy hyclowi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: