Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Turski w nowym klubie!

Jakub Turski, siatkarz pochodzący z Zebrzydowic, podpisał umowę z nowym zespołem. 21-latek przeniesie się do Włoch, gdzie będzie przywdziewać barwy klubowe Delta Volley Porto Viro.

Po dwóch sezonach spędzonych w Jastrzębskim Węglu, Jakub Turski postanowił rozglądnąć się za nowym klubem. Zebrzydowianin nie notował zbyt częstych występów w PlusLidze, dlatego wydaje się, że siatkarz podjął słuszny wybór. A ten przypadł na lidera Serie A3 (trzeci szczebel we Włoszech) – Delta Volley Porto Viro.

- Nareszcie mogę oficjalnie potwierdzić, że w sezonie 19/20 będę grał w siatkówkę w klubie Delta Volley Porto Viro. Dziękuje wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, a teraz proszę Was o kibicowanie mnie i mojej nowej ekipie – przyznał Jakub Turski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Po odejściu Kobzeva skupiliśmy się na zagranicznym zawodniku o innym profilu. Postawiliśmy na Jakuba, bo ma doskonałą perspektywę, sprawność fizyczną i dobrą technikę – stwierdził Gabriele Pavan, dyrektor sportowy klubu.

Dla fanów siatkówki, którzy są zainteresowani poczynaniami Turskiego na Półwyspie Apenińskim mamy dobrą wiadomość. Mecze Serie A3 są transmitowane na legavolley.tv.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: