Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Oceniać będą uczniowie

W tym roku Zespół Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Cieszynie ubierze choinkę wspólnie. Wszystkie klasy, dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i pozostali pracownicy szkoły zrobią świąteczną ozdobę, którą oceniać będą tym razem uczniowie. Rolę więc na moment się odwrócą.

Na choince z pewnością pojawią się oryginalne ozdoby, pomysłów jest wiele.- Plan zrodził się po obejrzeniu filmu, który pokazywał amerykańskie placówki. Spodobało mi się, że wszyscy biorą tam udział w życiu szkolnym – wyjaśnia inicjatorka akcji nauczyciel ZSEG Joanna Otręba.

I tak pojawił się pomysł na wspólne ubieranie choinki. - Uczniowie zrobią swoją ozdobę świąteczną, która odda przy okazji ducha klasy, oprócz tego swoją ozdobę zrobi też dyrekcja, sekretariat, księgowość, panie sprzątaczki, Rada Rodziców. W dniu Św. Łucji (13 grudnia) wspólnie ubierzemy choinkę, tym samym rozpoczynając świąteczny czas oczekiwania. Pani dyrektor zapali lampki, zaśpiewamy świąteczną piosenkę. Uczniowie, którzy zwykle sami są oceniani, staną się na moment  sędziami i wybiorą najciekawszą spośród ozdób. To świetny pomysł, na to, żeby zintegrować wszystkich – podkreśla nauczycielka.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: