Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

O recyklingu ubrań

Kolejne warsztaty w Chybiu realizowane w ramach projektu „Wariacje na szafę i wizerunek” dobiegły końca. Tym razem Klaudia Żur – Cymorek zaprezentowała zasady kreatywnego recyklingu ubrań.

Spotkanie realizowane przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej odbyło się 7 stycznia (piątek) w siedzibie AKF „Klaps”.

"Wariacje na szafę i wizerunek" to świetna zabawa dla twórczych i nieco zwariowanych pań, bez względu na wiek. Projekt rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku i potrwa do lutego tego roku.

"Wariacje...”  skierowane zostały do kobiet w różnym wieku z gminy Chybie. Na czym polega działanie ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Po pierwsze na wymianie umiejętności, pomysłów oraz ubrań, po drugie na zmianie własnego wizerunku.

"Wariacje na szafę i wizerunek” to projekt Nieformalnej Grupy "Aktyw", która ma w planie między innymi cykl warsztatów projektanckich,; "Podwieczorki przy szafie”, mini-warsztaty z wizażystką i fryzjerką, sesję zdjęciową, przygotowanie i wydanie publikacji z pomysłami uczestniczek projektu oraz wystawę fotografii.

 

bsk


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: