Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nieznana substancja w Chybiu

W środę (27.03.2019) strażacy z powiatu cieszyńskiego odnotowali dosyć niecodzienną interwencję. W opuszczonym budynku na ulicy Cieszyńskiej w Chybiu znaleziono dużą ilość niezidentyfikowane substancji. Zadaniem strażaków było m.in. sprawdzenie, czy nie doszło do wycieków, lub czy nie nagromadziły się gazy.

Wezwanie strażacy otrzymali w środę (27.03.2019) o godzinie 11:42. Zastępy natychmiast udały się do Chybia na ulicę Cieszyńską. W nieużywanym obiekcie znajdowało się około 350 palet substancji nieznanego pochodzenia – substancja znajdowała się w zbiornikach o pojemności 1000 litrów i 200 litrów. Ratownicy wyposażeni w aparaty ochronne dróg oddechowych weszli do pomieszczenia i sprawdzili, czy nie znajdują się w nim gazy. Wynik był negatywny. Nie stwierdzono również wycieków, czy nieszczelności – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Pojemniki z nieznaną substancją były szczelne i dobrze zabezpieczone. W obliczu braku zagrożenia strażacy zakończyli swoje działania, a miejsce zostało przekazane policji.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: