Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Niemal komplet Polaków w konkursie

Tylko Jarosław Krzak (debiutant) nie uzyskał przepustki do niedzielnego konkursu indywidualnego spośród reprezentantów Polski. Najlepszy w kwalifikacjach okazał się Kamil Stoch.

Do niedzielnego konkursu indywidualnego awansowało jedenastu eprezentantów naszego kraju. Wśród nich nie brakuje zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Piotra Żyły, Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska oraz Tomasza Pilcha. Spośród nich najwyżej uplasował się Żyła, który skoczył 121,5 metrów. Ze zwycięstwa w kwalifikacjach radował się Kamil Stoch, który uzyskał 132 m.

Michal Doleżal podał także skład do konkursu drużynowego. W akcji zobaczymy Klemensa Murańkę, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego oraz Kamila Stocha.

Wlaśnie na sobotę zaplanowano zmagania w drużynach, a w niedzielę skoczkowie będą rywalizować indywidualnie. Oba konkursy rozpoczną się o godz. 16:00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz w Eurosporcie.

 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-20 20:41:01
edward pilich : Bardzo fajnie
2020-11-20 22:38:15
satrapa: A, może znajdzie się głupi że, bajdurząc o tym, i o śniegu (daj Panie Boże), Mikołaju znajdzie posłuch,niszowej niby dyscyplinie sportu, ale, profity, jedni, do puki żyją, pośrednio sponsorują, ponoszą koszty, bo sponsor. Lato, zima śnieg, igielit, a mnie to nie ima bo, prawo i lewo i na. Chłopcy się bawią, kasę robią a, no przecież, inni też na, na poskakać, pod nie obecność, mogą ?, czy !?
2020-11-21 07:21:32
Anonimus: Konia z rzędem temu, który zrozumiał ten bełkot "satrapy". /DO PUKI???/
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: