Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Niedziela z deskorolką, czyli FSU SKATE DAY 2012

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników deskorolki. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union zaprasza wszystkich na zawody sportowe w deskorolce, które po raz pierwszy odbędą się na nowym obiekcie skateparku, mieszczącym się na terenie toru motokrossowego w Cieszynie przy ul. Motokrosowej w tą niedzielę (tj. 23.09.2012 r.).

W godz. 11-12 Organizatorzy przewidują rejestrację uczestników, a do godz. 13 odbywać się będą treningi. Następnie przeprowadzone zostaną eliminacje w trybie Jam Session i w końcu finały. W między czasie odbywać się będą konkursy dla publiczności, a także konkurs dla zawodników na Best Trick oraz na mini rampie. Zawody będą miały charakter międzynarodowy, ponieważ zaproszeni są zawodnicy z Polski, Czech i Słowacji. Dla najlepszych deskorolkowców przewidziano atrakcyjne nagrody.

 
>>><<<
 
Ponadto w trakcie trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach deskorolkowych. Profesjonalni riderzy bezpłatnie udzielą wskazówek dotyczących jazdy na deskorolce od poziomu totalnego początkującego aż po zaawansowane tricki i ewolucje. Dodatkowo będzie możliwość spróbowania i nauki jazdy na freebordzie.
 
>>><<<
 
10.00 – OTWARCIE SKATEPARKU
11.00-12.00 – REJESTRACJA ZAWODNIKÓW FSU SKATE DAY
12.00-13.00 – TRENINGI
13.00-15.00 – FSU SKATE DAY– ELIMINACJE
16.00-17.00 – FSU SKATE DAY – FINAŁY
17.30 – ROZDANIE NAGRÓD
 
Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl
źródło:
dodał: UMC

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: