Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Niecik zaśpiewa w Ustroniu w szlachetnym celu

Zrób coś dobrego w dobrym towarzystwie. Przyjaciele Adriana Andrzejewskiego, który zbiera na protezę ręki, zapraszają na rodzinny piknik w rytmie Disco Polo. Gwiazdą wieczoru będzie dobrze wszystkim znany Tomasz Niecik. Koncert już 13 września.

Na koncert Niecika zaproszone są całe rodziny. Już o 16:00 wszystko zaczyna się dyskoteką dla dzieci. Animatorzy z Goleszowa będą rozkręcać zabawę dla najmłodszych. Będzie dużo tańca, nie zabraknie malowania dziecięcych buzi, balonów i gigantycznych baniek mydlanych.

O 17:00 na scenę wejdzie król Disco Polo – Tomasz Niecik. Jego „Cztery osiemnastki” mają ponad 17 milionów wyświetleń w youtube.com i są nadal w czołówce hitów disco polo w Polsce. Niecik podczas swoich koncertów wprowadza fanów w atmosferę dobrej zabawy prezentując oryginalne show muzyczno-taneczne. Rodzinny piknik w rytmie disco odbędzie się w sobotę 13 września.

Bilety w cenie 20 zł na koncert Tomasza Niecika do nabycia w ustrońskiej Prażakówce oraz pod nr tel. 698-770-804 lub 784-811-081. Dzieci do 7 lat – wstęp gratis. Istnieją również zniżki dla grup zorganizowanych.

Koncert jaki odbędzie się w ustrońskim amfiteatrze, to nie tylko dobra zabawa. To również, a może przede wszystkim, szczytny cel. Adrian Andrzejewski utracił rękę w wyniku wypadku samochodowego. Walczył przez 3 miesiące w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie lekarze dawali mu 1% szans na przeżycie. Teraz, rok później, Adrian nadal jest przykuty do łóżka. Jego lewa ręka została amputowana na wysokości barku. Trwa żmudna rehabilitacja i ciężka praca Adriana by stanąć na nogi i zacząć chodzić.

Do tej pory dla Adriana Andrzejewskiego zaśpiewał Mieczysław Szcześniak i wystąpiły skoczowskie chóry. Zorganizowano też duży maraton fitness połączony z zumbą. Zebrane podczas tych imprez pieniądze zostaną przeznaczone na zakup protezy, która kosztuje ok. 160 tys. zł.

Adriana Andrzejewskiego można również wesprzeć przekazując mu 1% podatku, numer KRS 0000198280 z dopiskiem „Adrian Andrzejewski:”. Jest on również podopiecznym Fundacji „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych.  Numer konta przeznaczony do wpłat datków i darowizn to 38 8430 0009 2002 0005 1347 0155, Bank Spółdzielczy w Raszkowie Oddz. Ostrów Wlkp.

 HBB


CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zbierają dla Adriana - 08.06.2014

Poćwicz i pomóż - 26.03.2014

Szcześniak zaśpiewał dla Adriana - 15.03.2014

Adrian zbiera na protezę - 03.03.2014

źródło: ox.pl
dodał: HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: