Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie żyje wicestarosta bielski

Zmarł Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski. Samorządowiec przegrał walkę z COVID-19.

Z wielkim smutkiem informujemy, że dzisiaj w wieku 61 lat, zmarł kozianin, wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński. Człowiek wielkiego serca, zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy. Łączymy się w bólu z rodziną oraz przyjaciółmi śp. Grzegorza Szetyńskiego. Cześć jego pamięci - czytamy w komunikacie Gminy Kozy.

Grzegorz Szetyński był radnym powiatowym od 2006 roku, piastował również stanowiska członka zarządu, a następnie został wicestarostą. Pochodził z Kóz. Z zawodu był ogrodnikiem.

Grzegorz Szetyński pochodził z Kóz koło Bielska-Białej. Samorządowiec z zawodu był ogrodnikiem. Miejscowość Kozy reprezentował w radzie powiatu. Zasiadał w niej od 2006 roku. Szetyński był również członkiem zarządu powiatu, a następnie jego wicestarostą.

-Odszedł człowiek oddany sprawom Powiatu Bielskiego, jego gmin, w tym Jaworza, żywo zaangażowany w pracę na rzecz społeczności lokalnej Ziemi Bielskiej – napisał wójt Jaworza, Radosław Ostałkiewicz.

- Odszedł znakomity Samorządowiec oddany Ziemi Bielskiej oraz społeczności powiatu bielskiego, Dobry Człowiek – dodaje Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-22 23:29:23
św. Patryk.: 30 września 2019 podczas imiennego głosowania poparł homofobiczną deklarację w sprawie "wsparcia dla konstytucyjnego modelu rodziny". Był radnym z listy PiS. Cześć jego pamięci.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: