Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie zgubiłeś pieniędzy?

W autobusie relacji Katowice - Cieszyn, 5 marca znaleziono portfel. Uczciwy znalazca przyniósł zgubę do cieszyńskiej komendy, w środku znajdowała się gotówka.

Do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zgłosiła się mieszkanka Pruchnej, która przyniosła znaleziony portfel z pieniędzmi.  - W czwartek 5 marca około 9.00 w Pruchnej wsiadła do autobusu relacji Katowice-Cieszyn. Po zajęciu miejsca w autobusie za siedzeniem zauważyła portfel. W środku były pieniądze. Niestety nie było w nim żadnych dokumentów. Uczennica jednego z cieszyńskich liceów przekazała go policjantom, którzy teraz poszukują właściciela. – informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Policja pros właściciela zguby prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie tel. 33 8516 200 lub bezpłatny - alarmowy 997. W sprawie można kontaktować się również z dzielnicowym 33 8516 168. Należy pamiętać, że po zgłoszeniu się po zgubę, będzie  musiała podać okoliczności, w jakich doszło do jego zagubienia, a przede wszystkim podanie dokładnego opisu portfela oraz kwoty i rodzaju waluty.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: