Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Narobili strat - są w areszcie

Dwóch podejrzanych o kilka włamań na terenie powiatu cieszyńskiego zatrzymali policjanci z komisariatu w Ustroniu. 18-latek oraz 29-letni mężczyzna zostali aresztowani na okres trzech miesięcy.

W kwietniu  policjanci z Ustronia otrzymali kilka zgłoszeń o włamaniach. Były to przestępstwa, które miały miejsce m.in. w placówkach gastronomicznych , stacji paliw. 

- Złodzieje kradli gotówkę oraz drobne przedmioty wyrządzając przy tym niemałe szkody.  Zajmujący się wyjaśnianiem przestępstwa kryminalni, we współpracy z innymi  policjantami z Ustronia,  trafnie wytypowali sprawców. Dzięki pracy operacyjnej najpierw ustalili miejsce pobytu młodszego z nich, a kilka dni później zatrzymali 29-latka. Śledczy  z Ustronia przedstawili im już zarzuty za kilka włamań – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.  Mężczyźni w czasie włamań skradli przedmioty wartości prawie 2000 złotych, ale  straty jakie wyrządzili podczas  „skoków”  sięgają blisko 10000 zł…

Podejrzani wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa, teraz trafili tymczasowo do aresztu na okres trzech miesięcy a grozi im nawet do 15 –tu lat więzienia.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: