Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Narada roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie

Stan bezpieczeństwa w powiecie cieszyńskim za rok 2018, a także wyniki osiągnięte przez cieszyńskich policjantów oraz priorytety w walce z przestępczością w roku 2019, to główne tematy omawiane na naradzie rocznej, która odbyła się 07 stycznia 2019r. w cieszyńskiej komendzie.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie odbyła się narada roczna podsumowująca wyniki uzyskane przez cieszyński garnizon, którą prowadził Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie insp. Jacek Bąk. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, a wśród gości byli: Burmistrz Miasta Cieszyna Pani Gabriela Staszkiewicz, Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego Pani Janina Żagan, Prokurator Rejonowy Pani Joanna Stochmiałek- Krzywoń, a także przedstawiciele NSZZ Policjantów.

O efektach ubiegłorocznej pracy policjantów cieszyńskiej komendy oraz zadaniach do realizacji w 2019 roku mówił insp. Jacek Bąk wraz ze swoim zastępcą mł.insp. Rafałem Machaczką. Komendant cieszyńskiego garnizonu podziękował władzom samorządowym za wsparcie finansowe cieszyńskiej komendy oraz wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym za dotychczasową pracę. Słowa podziękowania policjantom i pracownikom z cieszyńskiej komendy padły także z ust Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotra Kuci za zaangażowanie w służbę, wspominając jednocześnie o sukcesach cieszyńskich policjantów, którzy stawali na podium ogólnopolskich zawodów.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-09 06:38:26
bronek91: A gdzie SZNUPEK? Miejsca dla maskotki powiatowych włodarzy nie przewidziano?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją