Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Istebna: sesja rady gminy (na żywo)

Już dziś o 14:00 samorządowcy z Istebnej spotkają się, aby uchwalić budżet na 2019 rok oraz wieloletnią prognozę finansową. Sesja będzie transmitowana.

Patrząc na harmonogram sesji wydaje się, że dzisiejsze posiedzenie będzie dość krótkie. W części uchwał mamy jedynie te dotyczące budżetu oraz prognozy, a ponadto wsparcia finansowego powiatu cieszyńskiego oraz bielskiego ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym.

Pisaliśmy:

Transmisja będzie dostępna pod tym linkiem.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-09 19:16:12
Mała : Jedno pytanie bo nie rozumie dlaczego w czasie kampanii obiecywaliscie wszystko A teraz jak gdyby nic na byłego wójta bo gminę zasłużył trzeba było wcześniej się dowiedzieć jakie ma zadłużenie gmina i realnie prowadzić kampanię wyborczą mieszkania dla młodych wszystko miało być most na trojstyku jak tak można jakie czasy nastały jesteśmy chrześcijanami A tak jak by to wszystko diabeł opetal. Drogi wszystko A tu okazuje się że nic nie będzie tylko długi spłacone A pensje co miesiąc i imprezki taka władza przykro mi bardzo z moich obserwacji to kłamstwo wszystko A połowę ludzi zwolnić z gminy co siedzą i kawkę piją i z pokolenia z rodziny stołki dostają bo większość takich i niech Pani sprawdzi i to dobrze jak parę lat temu było krętactwa w działkach co Pani P. Nie bd.pisac całego nazwiska ale każdy wie ile dostała łapówki od ludzi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją