Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Napad na stację w Kończycach!

Niemal w samo południe na stację benzynową w Kończycach Małych napadł dzisiaj (21.12.2012) młody mężczyzna. Po zastraszeniu ekspedientki i zabraniu pieniędzy uciekł. Szuka go cieszyńska policja.

W samo południe w Kończycach pracownica stacji benzynowej przeżyła chwilę grozy: - Do napadu doszło około 12.00 na ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych. Do budynku stacji benzynowej wszedł młody mężczyzna, około 170 cm wzrostu, krępej budowy ciała. Na głowie miał czapkę, ubrany był w białą koszulę w pasy. Zażądał wydania pieniedzy. Po otrzymaniu pieniędzy oddalił się, przeszedł na drugą stronę ulicy i zniknął z pola widzenia ekspedientki - mówi podkom. Mariusz Białoń - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP Cieszyn: - Na razie nie możemy potwierdzić, czy przestępca posługiwał się jakąkolwiek bronią lub narzędziem - dodaje.

Obecnie na miejscu policjanci z cieszyńskiej KPP wykonują czynności śledcze. Przesłuchano już wstępnie ekspedientkę i zabezpieczono miejsce przestępstwa - na terenie rozpięto policyjne taśmy.

Policja prosi o kontakt wszystkich świadków tego zdarzenia lub osoby, które mają jakiekolwiek informacje pozwalające ustalić tożsamość sprawcy napadu o kontakt pod numer 997 lub bezpośrednio do Komendy Policji w Cieszynie - (33) 8516200.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: