Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najszybszy nauczyciel, najszybszy uczeń, najszybszy absolwent

Do 1 czerwca zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto zadbać o to i tak zaplanować ten dzień, by znalazło się w nim miejsce na Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych.

 

1 czerwca na cieszyńskim amfiteatrze wystartuje Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST w Cieszynie. Organizatorem imprezy jest Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie i Automobilklub Cieszyński. 

Impreza rozgrywana jest już od 2003 roku i z każdym kolejnym zyskuje na popularności. Niezmiennie od wielu lat towarzyszą jej ogromne emocje, adrenalina i spora dawka prawdziwej rywalizacji. Cel również pozostaje bez zmian, najważniejsze to promocja zdrowego stylu życia wśród młodzieży, integracja młodzieży w rywalizacji sportowej, a także promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Kręciołek samochodowy jest imprezą sportową szkolną o charakterze otwartym dla kierowców nie posiadających żadnych licencji sportów samochodowych, legitymujących się aktualnym pozwoleniem na prowadzenie samochodu oraz legitymacją szkolną lub studencką. Do udziału w zmaganiach zachęca Bożena Cholewa z Automobilklubu Cieszyńskiego, dyrektor zawodów. - Impreza skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego i bielskiego, oraz absolwentów. Gorąco zapraszamy także nauczycieli – zachęca B. Cholewa.

Organizatorzy przewidzieli podział na kategorie i klasy: 

1. Kategoria „Najszybszy nauczyciel 2012

2. Kategoria uczeń

- Klasa 1 do 903cm3

- Klasa 2 powyżej 903cm3

3. Kategoria absolwent (student)

- Klasa 1 do 903cm3

- Klasa 2 powyżej 903cm3 

Organizatorzy zadbali rónież o kibiców.  - Dla kibiców szykujemy sporo konkursów i nagród. Dla najciekawszych zespołów kibicującym swoim załogom mamy szczególne nagrody niespodzianki – podkreśla Bożena Cholewa dyrektor zawodów – Startujemy o godzinie 10.00. 

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko drogą elektroniczną www.kreciolek.zst.cieszyn.pl do dnia 31 maja 2012 r. do godz. 20.00. 

Impreza odbywa się pod patronatem Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL 

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: