Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepszy wynik w sezonie!

W środę miała miejsce główna część historycznego, pierwszego Memoriału im. Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Szczególnie zapamięta go Michał Haratyk, gdyż nie tylko odniósł zwycięstwo, ale co ważniejsze, zrobił to w fenomenalnym stylu.

Kibice, którzy wybrali się na 1. Memoriał im. Ireny Szewińskiej nie mogli narzekać na brak gwiazd polskiej lekkiej atletyki. Na liście startowej pojawili się m.in. Joanna Jóźwik, Paweł Fajdek czy Piotr Wojciechowski. Nasze oczy były skierowane przede wszystkim na występ Michała Haratyka.

27-letni kulomiot, pochodzący ze Śląska Cieszyńskiego, świetnie rozpoczął dzisiejszą rywalizację, bo w pierwszej próbie uzyskał 21,40 metrów. Najdłuższe pchnięcie miało miejsce w trzeciej serii, kiedy Haratyk osiągnął 21,90, czym zapewnił sobie zwycięstwo w konkursie. Dla niego to najlepszy wynik w tym sezonie, który plasuje go na czwartym miejscu listy światowej. Konkurs zakończył na podium także Jakub Szyszkowski (20,39), a zaraz za nim uplasował się Konrad Bukowiecki (20,37).

(AP)

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: