Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Najlepszy dzielnicowy Cieszyna

Młodszy aspirant Łukasz Palica został uznany przez swoich przełożonych za najlepszego dzielnicowego miasta Cieszyna 2013 roku. W ubiegłym tygodniu cieszyńscy radni przyznali mu nagrodę.

Funkcjonariusza wybrano spośród ośmiu dzielnicowych pełniących służbę w Cieszynie, przełożeni uznali, że pełnił on najlepiej swoją służbę w 2013 roku: - W Policji pełni służbę od ponad 15 lat. Pracował na początku w Oddziałach Prewencji Policji w Bielsku Białej. Potem w 2003 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, gdzie przez kilka lat pełnił służbę w patrolu interwencyjnym. W połowie 2010 roku zostały mu powierzone obowiązki dzielnicowego rejonu nr VII obejmującego m.in. Błogocice - przedstawia sylwetkę nagrodzonego asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP.

Łukasz Palica może pochwalić się nie tylko zatrzymaniami, ale i dobrym kontaktem z mieszkańcami: -  W minionym roku zatrzymał na gorącym uczynku kilkunastu przestępców, w tym sprawców kradzieży i włamań, posiadania narkotyków oraz złodziei samochodowych. Ponadto zatrzymał 13 poszukiwanych osób. Przy ocenie jego pracy pod uwagę brano również bardzo dobry kontakt z mieszkańcami rejonu służbowego, gdzie co dzień pełni służbę. Przeprowadził kilkadziesiąt spotkań z przedstawicielami społeczności lokalnej - informuje oficer prasowy.


Dyplom i nagrodę pieniężną wręczył funkcjonariuszowi Burmistrz Miasta Cieszyna, Mieczysław Szczurek.


(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: