Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepsi sportowcy docenieni

W Strumieniu od lat tradycją jest spotkanie sportowców, mieszkających na terenie gminy Strumień, osiągających wysokie wyniki sportowe. I tym razem miły wieczór został zorganizowany w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Na scenie burmistrz Strumienia Anna Grygierek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń, wręczyli laureatom wyróżnienia.

Wyróżnionym sportowcom towarzyszyli bliscy i członkowie rodzin. Wyróżniono siedmiu zawodników, którzy w 2021 roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe w jeździectwie, piłce ręcznej, biegach, pływaniu i rajdach samochodowych.
Nagrody otrzymali:
 Bartłomiej Fizia - za II miejsce w klasie OPEN2 podczas Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska w sezonie 2021 r.
 Kinga Karwacka - za II miejsce w pływaniu sztafeta 4 x 50 m. stylem zmiennym w Mistrzostwach Śląska w Gliwicach w dniach 12-13 listopada 2021 r.
 Maria Rozmarynowska - za II miejsce w piłce ręcznej w rozgrywkach Śląskiej Ligi
Dziewcząt/Młodziczek w sezonie 2020/2021,
 Anna Szoska - za I miejsce na Mistrzostwach Województwa Śląskiego w biegach górskich w dniu 13 listopada 2021 r. w Wiśle.
 Jakub Libura - za III miejsce w biegu na 100 m. w Ogólnopolskim Finale Programu lekkoatletyka dla każdego w dniu 30 czerwca 2021 r.
 Iga Fizia za I miejsce w ujeżdżaniu podczas Pucharu Polski Młodzików w Sopocie w dniach 25-27 czerwca 2021 r.
 Sebastian Libura za II miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkoatletyce w dniach 25-26 września 2021 r. w Karpaczu,

Podczas uroczystej gali laureatom pogratulowała Anna Grygierek - Burmistrz Strumienia. - Chcemy was symbolicznie wyróżnić i docenić wasz trud - mówiła burmistrz.

W wydarzeniu wzięli udział Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu Czesław Greń i Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Opieki Społecznej Maria Krutyła.

Program artystyczny podczas wydarzenia zapewnili wokaliści studia wokalnego emgoku przygotowani przez Gabrielę Szymańską. A byli to: Hanna Skorupka, Ewa Krzemień i Piotr Heczko.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: