Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagrody za zdjęcie wsi

Ciekawy konkurs, skierowany do mieszkańców województwa śląskiego, ogłosił Zarząd Województwa Śląskiego wraz z Sekretariatem Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Konkurs ma za zadanie promować walory kulturowe i przyrodnicze śląskiej wsi, a w konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Osoby zgłaszające swoje prace muszą być zameldowane na terenie województwa śląskiego, a zgłoszone zdjęcia mają przedstawiać wieś województwa śląskiego i ściśle nawiązywać do kategorii, w których będą zgłaszane.   

Są trzy kategorie przewidziane przez Organizatorów:
a) I kategoria – Tradycja.
b) II kategoria – Krajobraz.
c) III kategoria – „Dobre praktyki” w zakresie rozwoju śląskiej wsi.

Technika jest dowolna, jednak zdjecia należy przekazać w formie cyfrowej na płycie CD. Dla lubiących pracę z komputerem, dobra wiadomość: dopuszcza się korektę zdjęć w programach graficznych po ich wykonaniu, obejmującą kadrowanie, ostrzenie, zmiany w poziomach kolorów, jasności i kontraście. Niedopuszczalny natomiast jest fotomontaż.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej KSOW, pod adresem www.slaskie.ksow.pl. Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać pod numerem telefonu (32) 77-40-549 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: aknysak@slaskie.pl lub ksow@slaskie.pl. Na pstryknięcie najciekawszego zdjecia jest jeszcze dużo czasu - prace należy zgłaszać do 30 września br.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: