Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nagrody sportowe rozdane

Wczoraj (10.04.) w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu zostały wręczone nagrody sportowcom, którzy w 2018 r. osiągnęli wysokie wyniki.

Uroczystego wręczenia nagród 11 sportowcom, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie noty sportowe dokonali Burmistrz Strumienia Anna Grygierek i Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu Czesław Greń. Wśród 11 laureatów znalazło się 7 lekkoatletów oraz zawodnicy: judo, pływania, minisiatkówki i rajdów samochodowych. Nagrody za osiągniecia uzyskane w 2018 r otrzymali:

 • Sebastian Libura – za osiągnięcie II miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,
 • Jakub Libura - za osiągnięcie III miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,
 • Martyna Ihas - za osiągnięcie III miejsca w kategorii wagowej 48 kg w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w JUDO w Bytomiu w dniu 10 listopada 2018 r.
 • Bartłomiej Dudkowiak – za osiągnięcie I miejsca w pływaniu w kategorii 14 lat w konkurencji 50 m dowolny na Mistrzostwach Śląska w Gliwicach w dniu 16 listopada 2018 r.
 • Kamil Wilczyński – za osiągnięcie II miejsca w skoku w dal M U18 na Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.
 • Joanna Wyleżoł – za osiągnięcie II miejsca w kategorii dwójki dziewcząt w XXIV Wojewódzkim Finale Minisiatkówki w Mikołowie w dniu 19 maja 2018 r.
 • Jakub Rozmarynowski – za osiągnięcie III miejsca skok w klasie I na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn w Zabrzu w dniu 14 maja 2018 r.
 • Ewa Tolasz – za osiągnięcie I miejsca w biegu na 1500 m. – podczas Mistrzostw Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.
 • Tomasz Wróbel – za osiągnięcie II miejsca w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08 - 10 czerwca 2018 r.
 • Piotr Cieślik – za osiągnięcie II miejsca w pchnięciu kulą podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08-10 czerwca 2018 r.
 • Bartłomiej Fizia – za osiągnięcie III miejsca w klasyfikacji końcowej w klasie Gość 2WD na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska 2018 r.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: