Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nadziała się na... ogrodzenie

Nietypową interwencję odnotowali kilka dni temu czeskocieszyńscy strażacy w Mostach – części Czeskiego Cieszyna. Ratowali tam kobietę, która… nadziała się na bramę.

W sumie dwie jednostki zawodowe i jedna ochotnicza jednostka strażaków interweniowały w zdarzeniu, w którym ucierpiała kobieta, która nabiła się na żelazne kolce wieńczące ogrodzenie. -Krótko przed godziną trzecią po południu do centrum operacyjnego Straży Pożarnej Kraju Morawsko-Śląskiego zgłoszono incydent, w którym kobieta została ranna podczas wspinaczki przez ogrodzenie. Na miejsce zdarzenia pojechali zawodowi strażacy ze stacji Czeski Cieszyn i Karwina, a wraz z nimi także miejscowi koledzy ochotnicy z Czeskiego Cieszyna-Mostów. Po przybyciu na miejsce strażacy znaleźli na miejscu kobietę, której noga została nabita na żelazne ciernie, które wyściełały szczyt ogrodzenia. Ponieważ kobieta znajdowała się w pozycji nie do pozazdroszczenia, strażacy użyli płyty i dwóch beczek na sorbent, aby zapewnić bardziej "przyjemną" pozycję, do chwili, kiedy na miejsce przybył zespół ratowniczy – relacjonuje npor. Ing. Lukáš Popp, rzecznik morawskoczeskich strażaków ( hzsmsk.cz).

Po przybyciu ratowników medycznych strażacy, używając narzędzi hydraulicznych, odcięli część ogrodzenia i przekazali ranną kobietę pod opiekę ratowników medycznych. Kobieta została przewieziona do szpitala.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-22 17:29:31
1234567890: No sranda musiala byc choc zakonnice podobno na rowerach bez siodelek jeżdżą;)
2022-09-28 17:08:46
bolo 5064: Cześć. Ale jak to się stało ,zgubiła klucz od furtki czy przyszła kraść ? Jeżeli to drugie,to sprawiedliwość została wymierzona /cierpienie + opłata za akcję ratowniczą/. Pozdrawiam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: