Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Muzyka stela. Velesar z teledyskiem, nowa płyta "demonów" i "Tybetu"

Velesar opublikował teledysk do utworu "Zmora" pochodzącego z wydanego w ubiegłym roku albumu "Szczodre Gody". Nową muzykę z kolei będzie można wkrótce usłyszeć od dwóch innych zespołów stela - Darek Dusza i Demony oraz 8 lat w Tybecie.

Za realizację nagrań do klipu, który możecie obejrzeć powyżej, odpowiada Magdalena Obiegły. Montażem zajął się lider i wokalista zespołu Marcin Wieczorek, a w roli Zmory wystąpiła Patrycja Wieczorek (która była też odpowiedzialna za kostium i charakteryzację postaci). Warto przypomnieć, że album "Szczodre Gody" został nagrodzony w prestiżowym plebiscycie Wirtualne Gęśle - pisaliśmy o tym tutaj. 

Strumieńscy rockmani z 8 lat w Tybecie zakończyli sesje nagraniowe w warszawskim Studio45. Data wydania następcy krążka "Betonu nie spalą" (z 2019 roku) nie jest jeszcze znana, ale muzycy podkreślają w mediach społecznościowych, że będzie można na nim usłyszeć "najlepsze i najlepiej zrealizowane kawałki w naszej historii". 

Z kolei na jesieni ukaże się premierowe wydawnictwo Darka Duszy i Demonów. Formacja mieszkającego w Pierśćcu kompozytora i autora tekstów (który współpracował między innymi z Shakin' Dudi czy Dżemem) wydała już kilka singli, a na nadchodzącej - jeszcze niezatytułowanej - płycie z pewnością znajdzie się opublikowane w lutym tego roku "Muzeum figur wioskowych": 

Przypomnijmy, że jeszcze szybciej nową twórczością podzieli się Radogost, który "Córkę Oriona" zaprezentuje na ósmej Słowiańskiej Nocy Folk-Metalowej w Brennej. O tym i innych tematach rozmawialiśmy niedawno z Łukaszem Muschiolem, liderem zespołu, a w newsie można znaleźć też premierowy singiel "Betelgeza". 

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: