Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Może to ty zagrasz w filmie?

28 grudnia (wtorek) od godziny 11.00 do 16.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Domu Narodowym trwać będzie casting do filmu fabularnego pt.” „Ostatnie Amory Mateusza Kłosa”.

Co zrobić, żeby móc wcielić się w rolę statysty? Startujące w castingu panie powinny mieć 30-60 lat, lub w przypadku mężczyzn i kobiet około 25-30. Casting wyłoni również chłopca w wieku 13-15 lat i dziewczynkę 8-10 lat, którzy spróbują swoich sił na planie filmowym. Film będzie realizowany w Cieszynie w dniach 2-7 stycznia 2011.

Przypomnijmy - główne role zagrają w nim Krzysztof Globisz i Teresa Budzisz-Krzyżanowska. Film opowiada historię Mateusza Kłosa, który nawet po śmierci nie może pożegnać się ze swymi licznymi kochankami. Pewnego dnia umiera z powodu zachłyśnięcia się rybią ością. Kłos, znany w miasteczku bawidamek i hulaka, powraca do swoich kochanek w snach.

- Z pewnością wybiorę się na casting, bo uważam, że wszystkiego trzeba spróbować podkreśla Mariola Tomanek  z Cieszynaa nuż się uda i stanę na planie filmowym obok znanych i lubianych aktorów. To moje marzenie.


bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: