Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Motocykle, auta rajdowe i offroadowe zawitają do Wisły

Już w przyszły weekend (12-13.09) Wisła stanie się samochodową stolicą Polski. W miejscowości pod Baranią Górą zorganizowany zostanie GT Festiwal - impreza dla fanów motoryzacji, nad którą patronat objął marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski i burmistrz "Perły Beskidów" Tomasz Bujok.

Motocykle, samochody rajdowe, offroadowe, terenowe, tuningowane i klasyczne - to wszystko czeka na gości GT Festiwalu. Odbędą się też zawody rally sprint, drift czy off-road. Co ważne, wstęp na imprezę jest bezpłatny dla kibiców.

Będzie można też wygrać nagrodę specjalną o wartości przekraczającej 70 tys. zł. W jej losowaniu wezmą udział kibice (którzy kupią kartę konkursową), wystawcy oraz zawodnicy zgłoszeni do rywalizacji w imprezie.

Jak to nagroda? W ubiegłym tygodniu w Wiśle mówił o niej Marek Bujok, dyrektor festiwalu:Organizatorzy GT Festiwalu mają też bardzo ambitne plany dotyczące następnych edycji wydarzenia:Na gości czekać będą parkingi zlokalizowane na obrzeżach Wisły, do których dojeżdżać będą bezpłatne busy dowożące ich na teren imprezy.

Szczegółowy program znaleźć można na stronie gtfestiwal.pl

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-03 08:04:44
Vito: A czy organizatorzy przygotowali jakieś parkingi dla turystów, że tak zapraszają!? Czy znowu przykopy? A może jak na zdjęciu, zostawić auto na trawie w parku?
2020-09-03 09:10:16
Kriz: @Vito - tak, organizator przygotuje parkingu na obrzeżach miasta, do których dojeżdżać będą bezpłatne busy. Dopisaliśmy tą informację do tekstu.
2020-09-03 10:12:07
Vito: O proszę. I tak to powinno wyglądać. Pochwała dla organizatorów. Dzięki Kriz
2020-09-03 13:50:23
WP: Nie "doworzące " tylko "dowożące" :-)
2020-09-03 17:47:37
św. Patryk: @WP - a kto tam wie, co autor miał na myśli - skoro nie poprawia, to pewnie o "doworzenie" mu chodziło, muszę tylko jakiś stary słownik dorwać żeby sprawdzić co to bo w necie nie ma;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: