Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mocna Cola i piękna muzyka w SCI

Niektórzy twierdzą, że młodzi ludzie są zapatrzeni w ekrany swoich telefonów i nie widzą świata poza tym wirtualnym. Są jednak tacy, którzy wykorzystują smartfony do innych celów niż tylko wstawianie postów, emotikonów i "granie w gry".

O zdolnej młodzieży i utalentowanych muzycznie dzieciach z naszego regionu pisaliśmy już wiele razy. Tym razem młodzi artyści przede wszystkim z Ustronia postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Postanowili zmierzyć się z "klasyką klasyki", czyli piosenką, którą wykonuje między innymi Beata Kozidrak, Edyta Górniak i Cleo. Co więcej porwali się na mistrzowską aranżację Adama Sztaby. Efekty działań grupy ("Sing It Out Ustroń"), która kieruje Karolina Kidoń można już zobaczyć w sieci. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych Artystów, którzy pokazują, że muzyka łączy pokolenia i jest w stanie przenosić góry. I dobrze, że swoim pięknym śpiewem przekonują, że warto sięgać po inne napoje niż "woda ognista". Gratulujemy rewelacyjnego nagrania!

Efekt ich pracy mogą Państwo zobaczyć i usłyszeć tutaj:

Śpiew: młodzież i dzieci w wieku 7-19 lat (Sing It Out Ustroń). Wokaliści do nagrań użyli telefonów. FB: LINK Przygotowanie wokalne i domowe video: Karolina Kidoń. Mix & Master: Gitarek Studio (Arek Wiech). Instrumental: SaunaSoundStudio Oryginalna aranżacja: Adam Sztaba (https://www.youtube.com/watch?v=7NSXXttiwHw)

Śpiew: Estera Tomaszko, Dominika Świercz, Gosia Puczek, Maja Mider, Hania Leś, Maksymilian Zawiliński, Kamila Pońc, Emilka Rybak,  Patrycja Habdas, Szymon Seklecki,  Paulina Sablik, Aga Kubala, Alicja Kocyan, Laura Lewandowska, Lew Nawrocki, Sandra Sodzawiczny, Emilka Sztwiertnia, Oliwia Borecka, Maja Fuczyło, Nadia Szendzielarz, Karolina Mierwa, Nadia Juchniewicz, Andrea Cabrera-Blanco, Misia Najda Ania Szurman, Milena Szypuła

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: